Křeslo s taburetem Porterie, látka patchwork Viorica 1

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou patchwork Viorica 1 z kolekce Porterie by mohl být... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
8 590 Kč
Do obchodu
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou patchwork Viorica 1 z kolekce Porterie by mohl být...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou patchwork Viorica 1 z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky z bukového dřeva, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka patchwork Viorica 1 nožky dřevo buk Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor buk Velmi žádaný produkt Křeslo s taburetem Porterie, látka dostanete ještě tady u nás zařazený v sekci křesla. Získejte skvělé výrobky z této kategorie za outletovou cenu. Máme toho více, podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento akční a ve slevě výrobek Křeslo s taburetem Porterie, látka patchwork Viorica 1 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady nyní za akční cenu! Nabídky od 8 590 Kč.