Zrcadlo patinované stříbro

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v... více informací »
Zrcadlo patinované stříbro
1 689 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 40 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 37×47 cm až do 70×150 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva hnědá-stříbrná-ŠedáTento nejprodávanější produkt můžete pořídit taky u nás v rubrice koupelnová zrcadla! Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. Přední značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky. A to ještě není vše!

Kvalitní kus Zrcadlo patinované stříbro od populární značky FORLIVING s.r.o. najdete právě teď skutečně levně! Cena již od 1 689 Kč.