Dětská patrová postel Sam

Patrová dětská postel Sam je vyrobená z lakovaného borovicového dřeva. Matrace a rošty jsou součástí dodávky. Postel vám... více informací »
Dětská patrová postel Sam
9 373 Kč
Do obchodu
Patrová dětská postel Sam je vyrobená z lakovaného borovicového dřeva. Matrace a rošty jsou součástí dodávky. Postel vám...

Patrová dětská postel Sam je vyrobená z lakovaného borovicového dřeva. Matrace a rošty jsou součástí dodávky. Postel vám dodáme v demontu. Můžete si vybrat ze 2 provedení – přírodní borovice nebo moření olše. K posteli si můžete doobjednat také úložné prostory ve formě zásuvek (viz varianty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo Zcela unikátní kousek máte možnost najít lehce tady na našich stránkách zařazený v kategorii postele. Nyní si můžete pořídit parádní produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! To však není vše, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Akční kus Dětská patrová postel Sam od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit nyní ve slevě! Akční ceny již od 9 373 Kč.