Pěnová matrace PAVLA 15,

Pěnová matrace PAVLA o výšce 15cm s ložnou plochou 85x195 cm. Matrace Pavla je vyrobena z 1 kusu pružné pěny (monoblok). Pěna Flexifoam® je nová,... více informací »
Pěnová matrace PAVLA 15
7 480 Kč
Do obchodu
Pěnová matrace PAVLA o výšce 15cm s ložnou plochou 85x195 cm. Matrace Pavla je vyrobena z 1 kusu pružné pěny (monoblok). Pěna Flexifoam® je nová,...

Pěnová matrace PAVLA o výšce 15cm s ložnou plochou 85×195 cm. Matrace Pavla je vyrobena z 1 kusu pružné pěny (monoblok). Pěna Flexifoam® je nová, tepelně modifikovaná, kompaktní PUR pěna, která reprezentuje novou generaci polyuretanových pěn. Tato pěna vyniká svojí dlouhou životností. Dokonalá volba v poměru kvalita – cena. Tyto matrace můžete i mírně polohovat. Potah je pratelný na vyvářku. Vyrobeno v Krkonoších. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 85×195 cm – výška 15 cm – nosnost 110 kg – materiál Flexifoam® pěna – potah Microfáze – snímatelný a pratelný na 95°C

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Vomaks Super produkt jde nakoupit zrovna tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii matrace! Vyhledejte si nové výrobky z naší rubriky za super peníze!

Tento oblíbený produkt Pěnová matrace PAVLA 15, od populární značky FORLIVING s.r.o. najdete tady nyní ve slevě. Nabídka již od 7 480 Kč.