Jednací židle Taurus PC ISO

Jednací židle s chromovaným ocelovým rámem. Sedák a opěrák z plastu v různých odstínech viz volitelné varianty. Židle je... více informací »
Jednací židle Taurus PC ISO
1 128 Kč
Do obchodu
Jednací židle s chromovaným ocelovým rámem. Sedák a opěrák z plastu v různých odstínech viz volitelné varianty. Židle je...

Jednací židle s chromovaným ocelovým rámem. Sedák a opěrák z plastu v různých odstínech viz volitelné varianty. Židle je stohovatelná – max. 10 ks. Nosnost židle 100 kg. Rozměry: – šířka 55 cm – hloubka sedáku 43 cm – výška 73 cm – výška sedáku 45,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Plast
Zcela unikátní výrobek Jednací židle Taurus PC ISO můžete koupit jednoduše na stránkách v oblíbené sekci kancelářské židle! Nyní můžete koupit nové produkty z této kategorie jednoduše online. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob.

Kvalitní a žádaný kus Jednací židle Taurus PC ISO od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit nyní levně. Právě teď jen za 1 128 Kč.