Pěnová matrace Unima

Pěnovou matraci Unima s výškou 12 cm nabízíme v rozměru 80x200 cm. Matrace je díky své výšce 12 cm vhodná i do přistýlek. Deska matrace je... více informací »
Pěnová matrace Unima
3 651 Kč
Do obchodu
Pěnovou matraci Unima s výškou 12 cm nabízíme v rozměru 80x200 cm. Matrace je díky své výšce 12 cm vhodná i do přistýlek. Deska matrace je...

Pěnovou matraci Unima s výškou 12 cm nabízíme v rozměru 80×200 cm. Matrace je díky své výšce 12 cm vhodná i do přistýlek. Deska matrace je vyrobena z monobloku z PUR pěny bez použití jakýchkoliv lepidel. Cenově zajímavou matraci Unima doporučujeme do postelí dětí a mládeže a nabízíme v několika výškách a rozměrech (viz související produkty). Nadstandardně testovaná univerzální matrace je ideální volbou, pokud preferujete středně tuhou matraci ve velmi výhodném poměru ceny a získané kvality. Plusem matrace je také prodyšný, snadno snímatelný potah Aloe Vera, který je velmi příjemný k pokožce. Potah je pratelný na 60°C. Vlastnosti: – rozměr 80×200 cm – výška 12 cm – nosnost 70 kg – tuhost matrace: 4H – tuhá – doporučený rošt: pevný a polohovatelný lamelový rošt

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce AhornTento oblíbený výrobek jde koupit zrovna tady a teď na našich stránkách v populární sekci matrace! Nyní pořídíte další výrobky z naší rubriky za skvělou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený kousek Pěnová matrace Unima od značky s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady a teď za mimořádně nízkou cenu! Právě teď jen za 3 651 Kč.