Komoda Pepe 2

Komoda Pepe s 5 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z... více informací »
Komoda Pepe 2
2 650 Kč
Do obchodu
Komoda Pepe s 5 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z...

Komoda Pepe s 5 zásuvkami je dílem dánské produkce, která klade velmi vysoký důraz na kvalitu zpracování. Komoda je vyrobena z foliované dřevotřísky o síle 15 mm. Zásuvky jsou opatřeny kovovými pojezdy. K dodání v bílém dezénu. Komoda Pepe je vyrobena z materiálu, který neobsahuje škodlivé látky a splňuje přísné ekologické normy skandinávských států. Certifikace viz související obrázky. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláTento velmi žádaný produkt můžete najít aktuálně na stránkách v populární rubrice komody. Vyberte si zlevněné kousky ve zmíněné sekci za internetové ceny.

Oblíbený výrobek Komoda Pepe 2 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Akční ceny již od 2 650 Kč.