Křeslo PERU, Westa 5

Celočalouněné křeslo Peru nabízíme v hnědé látce Westa 5. Konstrukce křesla je z tvrdého dřeva, sedák a opěrák je vyplněný... více informací »
Křeslo PERU
8 890 Kč
Do obchodu
Celočalouněné křeslo Peru nabízíme v hnědé látce Westa 5. Konstrukce křesla je z tvrdého dřeva, sedák a opěrák je vyplněný...

Celočalouněné křeslo Peru nabízíme v hnědé látce Westa 5. Konstrukce křesla je z tvrdého dřeva, sedák a opěrák je vyplněný kvalitní HR pěnou, která vám zaručí maximální pohodlí a dlouhou životnost. Černé plastové nožky mají výšku 25 mm. Elegantní křeslo kombinujte nejlépe s rozkládací pohovkou Peru (viz související produkty). Rozměry: – šířka 98 cm – hloubka 97 cm – výška 97 cm – výška sedu 45 cm – hloubka sedu 59 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka
Diskontní kus máte možnost nakoupit ještě tu na našem webu ve známé rubrice sedací soupravy! Nyní najdete podobné kusy ze zmíněné sekce za super peníze.

Tento zlevněný výrobek Křeslo PERU, Westa 5 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady nyní ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 8 890 Kč.