Pevný lamelový rošt Omega

Pevný nepolohovatelný lamelový rošt je vhodný jak pro pružinové, tak i pro pěnové matrace. Díky širokým lamelám lze dosáhnout... více informací »
Pevný lamelový rošt Omega
1 729 Kč
Do obchodu
Pevný nepolohovatelný lamelový rošt je vhodný jak pro pružinové, tak i pro pěnové matrace. Díky širokým lamelám lze dosáhnout...

Pevný nepolohovatelný lamelový rošt je vhodný jak pro pružinové, tak i pro pěnové matrace. Díky širokým lamelám lze dosáhnout rovnoměrného rozpoložení tlaku těla na celou plochu lůžka. Rošt je díky posuvným objímkám vybaven nastavováním tuhosti ve střední části lůžka. Pevná pouzdra lamel vytváří stabilní podklad pro uložení matrace. Maximální doporučené zatížení roštu je 100 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 15 kusů – výška roštu 6 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – 15% – 220 cm – 30% V případě atypického rozměru délky i šířky roštu současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu LamelovýTento velmi oblíbený výrobek lze pořídit právě zde u nás umístěný v sekci rošty k matracím. Máme pro vás další produkty ze zmíněné sekce za super cenu!

Tento velmi žádaný výrobek Pevný lamelový rošt Omega pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady teď právě opravdu levně! Právě lze objednat jen za 1 729 Kč.