Botník BOTIS TYP5, plast, kov, černá, šedá

Do botníku narovnáte až 30 párů bot. Jednoduchý design a 10 odkládacích polic na obuv dělá z botníku velmi praktický doplněk vaší předsíně.... více informací »
Botník BOTIS TYP5
650 Kč
Do obchodu
Do botníku narovnáte až 30 párů bot. Jednoduchý design a 10 odkládacích polic na obuv dělá z botníku velmi praktický doplněk vaší předsíně....

Do botníku narovnáte až 30 párů bot. Jednoduchý design a 10 odkládacích polic na obuv dělá z botníku velmi praktický doplněk vaší předsíně. Botník je vyrobený v kombinaci plastu a kovu v černo-šedém provedení. Maximální nosnost je 20 kg. Rozměry: – šířka 64 cm – hloubka 19,5 cm – výška 154 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá-černá Tento oblíbený produkt Botník BOTIS TYP5, plast, kov, černá, šedá je dostupný bez obtíží na stránkách umístěný v kategorii botníky! Nyní můžete získat zcela nové výrobky ve zmíněné rubrice za super cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. vyrábí skvělé zboží.

Tento nejprodávanější kus Botník BOTIS TYP5, plast, kov, černá, šedá od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat nyní levně. V akci od 650 Kč.