Psací stůl Plus 22

Moderní psací stůl dánské produkce s kovovými nohami a deskou v bílém vysokém lesku.Pod deskou jsou umístěny 2 praktické zásuvky s čílky ve... více informací »
Psací stůl Plus 22
2 285 Kč
Do obchodu
Moderní psací stůl dánské produkce s kovovými nohami a deskou v bílém vysokém lesku.Pod deskou jsou umístěny 2 praktické zásuvky s čílky ve...

Moderní psací stůl dánské produkce s kovovými nohami a deskou v bílém vysokém lesku.Pod deskou jsou umístěny 2 praktické zásuvky s čílky ve vysokém lesku. Zásuvky jsou opatřeny kovovými pojezdy. Stůl je vyroben z dřevotřískových desek s povrchovou folií o síle 15 mm. Dodáváno v demontu v bílém vysokém lesku. Stůl je vyroben z materiálu, který neobsahuje škodlivé látky a splňuje přísné ekologické normy skandinávských států. Certifikace viz související obrázky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rostoucí ne
Nový výrobek lze sehnat právě na našich stránkách v oblíbené kategorii psací stoly. Nyní můžete získat parádní produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu.

Tento levný produkt Psací stůl Plus 22 od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď právě skutečně levně! Nabídky již od 2 285 Kč.