fbpx
Katalog nábytku Renoplast
  1. Domů
  2. sedací soupravy
  3. pohovky a gauče
  4. Pohovka FASTA 213 cm tmavě růžová

Pohovka FASTA 213 cm tmavě růžová

Tento exkluzivní produkt Pohovka FASTA 213 cm tmavě růžová od našeho předního výrobce Idžczak Meble snadno získáte tady a teď až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte od 16 825 Kč.
Pohovka FASTA 213 cm

Pohovka FASTA do vašeho domova vnese špetku skandinávské elegance, ale i výraznou dávku pohodlí. Bude skvělým přídavkem do pracovny, obývacího pokoje nebo pokoje pro hosty. FASTA se vyznačuje kombinací dvou látek, přičemž první z nich, látka Lincoln, nabízí velurový povrch se zajímavou, avšak klasickou texturou. Druhou látkou je Bahama, což je jemná a hustá látka s nápadnou vazbou. Bahama byla použita na části v černém provedení.

Zadní strana potažená látkou umožňuje umístění pohovky dle vašich představ, jde tedy o volně stojící model s flexibilním uspořádáním. Schopnost pohovky proměnit se v lůžko jistě uvítáte. Rozměry spací plochy 190×152 cm jsou více než přívětivé. FASTA dále poskytuje šikovné řešení úložného prostoru pro uschování polštářů, povlečení a dalších potřebných předmětů.

Konstrukce pohovky FASTA spočívá v kombinaci masivního dřeva a nábytkových desek, což garantuje její robustnost a pevnost. V oblasti sedáku a opěráku naleznete pružinu BONELL o síle drátu 2,4 mm a vysoce elastickou pěnu T30 o tloušťce 3 cm. Rozkládací mechanismus typu DL umožňuje snadnou a pohodlnou transformaci do lůžkové polohy. Dřevěné nožičky dodávají pohovce dokonalý závěr, zdůrazňující její kvalitu a styl.

Specifikace produktu:

Pohodlná pohovka se skandinávským šarmem
Volně stojící model
Kombinace dvou látek Lincoln 1250 + Bahama 36
Součástí jsou 2 polštáře

Rozměry:

Pohovka

Šířka: 213 cm
Výška: 83 cm
Hloubka: 98 cm
Šířka sedu: 189 cm
Výška sedu: 45 cm
Hloubka sedu s polštáři: 50 cm
Hloubka sedu bez polštářů: 70 cm
Výška nožiček: 13 cm
Výška područek: 67 cm
Spací plocha: 190×152 cm

Polštáře

Délka: 44 cm
Šířka: 91 cm

Design: Skandinávský, Hmotnost: 114 kg, Materiál: Nábytková deska, Velur, Tkanina, Dřevo, Polohovací: Ne, Provedení: Třímístné, Rozkládání: Rozkládací, Spací plocha: 190×152 cm, Typ: Klasický, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S úložným prostorem, Výbava: S područkami, S polštáři, Hloubka: 98 cm, Šířka: 213 cm, Výška: 83 cm