Pohovka Ava JIM 3sed

Pohovku 3sed Ava Jim slovenské výroby nabízíme v řadě barevných čalounění s volbou dezénu dřevěné podnože. V sedácích jsou... více informací »
Pohovka Ava JIM 3sed
12 884 Kč
Do obchodu
Pohovku 3sed Ava Jim slovenské výroby nabízíme v řadě barevných čalounění s volbou dezénu dřevěné podnože. V sedácích jsou...

Pohovku 3sed Ava Jim slovenské výroby nabízíme v řadě barevných čalounění s volbou dezénu dřevěné podnože. V sedácích jsou použité vlnité pružiny, které zajistí maximální komfort vašeho sezení. Výplně sedáků a područek jsou z polyuretanové pěny. Doporučujeme přikoupení 2sedu, křesla či taburetu ze stejné kolekce (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 107 Akční a ve slevě kus Pohovka Ava JIM 3sed naleznete právě zde tady na stránkách zařazený v rubrice sedací soupravy! Pořiďte si akční produkty z této známé kategorie za super ceny! Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vysoce kvalitní produkty. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Pohovka Ava JIM 3sed od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás nyní ve slevě. Nyní lze objednat jen za 12 884 Kč.