Rozkládací pohovka PERU, Westa 5

Pohodlnou pohovku Peru nabízíme v hnědé látce Westa 5. Konstrukce pohovky je z tvrdého dřeva, sedák a opěrák je vyplněný kvalitní HR pěnou,... více informací »
Rozkládací pohovka PERU
19 690 Kč
Do obchodu
Pohodlnou pohovku Peru nabízíme v hnědé látce Westa 5. Konstrukce pohovky je z tvrdého dřeva, sedák a opěrák je vyplněný kvalitní HR pěnou,...

Pohodlnou pohovku Peru nabízíme v hnědé látce Westa 5. Konstrukce pohovky je z tvrdého dřeva, sedák a opěrák je vyplněný kvalitní HR pěnou, která vám zaručí maximální pohodlí a dlouhou životnost. Černé plastové nožky mají výšku 25 mm. Celočalouněnou pohovku hravě a jednoduše rozložíte pro příležitostné spaní, integrovaný úložný prostor zajisté oceníte pro uložení lůžkovin. K rozkládací pohovce doporučujeme též křeslo Peru z naší nabídky (viz související produkty). Rozměry: – šířka 239 cm – hloubka 97 cm – výška 97 cm – výška sedu 45 cm – hloubka sedu 59 cm – plocha na spaní 200×147 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka Tento zlevněný produkt Rozkládací pohovka PERU, Westa 5 můžete najít lehce tady u nás zařazený v sekci sedací soupravy. Nyní získáte skvělé produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout špičkové produkty.

Neodolatelný kus Rozkládací pohovka PERU, Westa 5 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít právě teď za výprodejovou cenu! Cena od 19 690 Kč.