Zrcadlo s poličkou 5

Nástěnné zrcadlo s poličkou a fazetou o síle 5mm. Zrcadlo o síle 3mm. Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale... více informací »
Zrcadlo s poličkou 5
1 060 Kč
Do obchodu
Nástěnné zrcadlo s poličkou a fazetou o síle 5mm. Zrcadlo o síle 3mm. Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale...

Nástěnné zrcadlo s poličkou a fazetou o síle 5mm. Zrcadlo o síle 3mm. Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Rozměr (šířka x výška): 60×50 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-S poličkou Velmi oblíbený kousek Zrcadlo s poličkou 5 máte možnost dostat taky tady u nás v oblíbené sekci koupelnová zrcadla! Podívejte se na akční výrobky z této populární rubriky z pohodlí domova. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. má k dispozici prvotřídní výrobky. U nás nabízíme více, mrkněte také na další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Zrcadlo s poličkou 5 od top značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat teď opravdu levně! Aktuálně v akci za 1 060 Kč.