Policová skříň Rea Amy 30/

Policovou skříňku Rea Amy 30/135 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o síle 0,5 mm a 2... více informací »
Policová skříň Rea Amy 30/
1 960 Kč
Do obchodu
Policovou skříňku Rea Amy 30/135 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o síle 0,5 mm a 2...

Policovou skříňku Rea Amy 30/135 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o síle 0,5 mm a 2 mm. Uvnitř skříňky s hloubkou 40cm naleznete 3 police. Vybírat můžete z mnoha moderních dezénů (viz varianty produktu). Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2cm. Skříň patří do kolekce Amy slovenské výroby. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 45
Tento akční a ve slevě produkt máte možnost nakoupit prostě tu na webu v populární sekci šatní skříně! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této populární rubriky za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám představuje vysoce kvalitní zboží

Neodolatelný výrobek Policová skříň Rea Amy 30/ značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady nyní opravdu levně. Nabídky již od 1 960 Kč.