Skříň – vysoká, policová 4

Masiv - smrk. 2x police, 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,... více informací »
Skříň - vysoká
10 487 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 2x police, 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,...

Masiv – smrk. 2x police, 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 20 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 44 cm – hloubka 37 cm – výška 189 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rohová skříň neTento diskontní kus Skříň – vysoká, policová je k sehnání rovnou tu na našem webu v oblíbené rubrice knihovny. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této rubriky za parádní cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Skříň - vysoká, policová 4 od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno naleznete nyní skutečně výhodně. Právě teď jen za 10 487 Kč.