Policový regál LIMA SL-1,

Policový regál LIMA SL-1 nabízíme z bílého lamina s ABS hranami. Regál má 4 police na knihy, dekorace či oblečení. Dodáváme v... více informací »
Policový regál LIMA SL-1
1 428 Kč
Do obchodu
Policový regál LIMA SL-1 nabízíme z bílého lamina s ABS hranami. Regál má 4 police na knihy, dekorace či oblečení. Dodáváme v...

Policový regál LIMA SL-1 nabízíme z bílého lamina s ABS hranami. Regál má 4 police na knihy, dekorace či oblečení. Dodáváme v demontu. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Rozměry: – šířka 40cm – hloubka 40 cm – výška 200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Ve slevě produkt máte možnost koupit zrovna na našich stránkách v oblíbené rubrice knihovny! Nyní můžete najít akční zboží z této známé kategorie za super ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky.

Tento unikátní výrobek Policový regál LIMA SL-1, s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady teď za výhodnou cenu! Nabídky již od 1 428 Kč.