Policový regál GR6

Policový regál Gray GR6 s dvířky a 3 policemi nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v... více informací »
Policový regál  GR6
4 614 Kč
Do obchodu
Policový regál Gray GR6 s dvířky a 3 policemi nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v...

Policový regál Gray GR6 s dvířky a 3 policemi nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Otevírání dvvířek si zvolíte až při samotné montáži. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Nožky jsou ze šedého plastu. Dodáváme v demontu. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento oblíbený produkt je dostupný již dnes tady na webu ve známé rubrice knihovny! Nyní můžete získat ještě další produkty z této populární kategorie za parádní cenu. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty. za extra cenu. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Levný produkt Policový regál GR6 od značky FORLIVING s.r.o. můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách v akci! Nyní pořídíte od 4 614 Kč.