Polohovací pohovka OSLO 3S,

Polohovací 3sed OSLO 3S nabízíme v čalounění příjemnou látkou v šedém odstínu. Vychutnejte si dobrou kávu, přečtěte si... více informací »
Polohovací pohovka OSLO 3S
15 694 Kč
Do obchodu
Polohovací 3sed OSLO 3S nabízíme v čalounění příjemnou látkou v šedém odstínu. Vychutnejte si dobrou kávu, přečtěte si...

Polohovací 3sed OSLO 3S nabízíme v čalounění příjemnou látkou v šedém odstínu. Vychutnejte si dobrou kávu, přečtěte si oblíbenou knihu, či jen tak pohodlně relaxujte po pracovním dni. Jeho konstrukce je vyrobená z pevného MDF s kovovými prvky. Polohování opěráku a podnožky se ovládá pomocí panelu na vnější straně područek. Maximální nosnost pohovky je 300 kg. Doporučujeme přikoupení relaxačního křesla ve stejném designu (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Hodně povedený produkt Polohovací pohovka OSLO 3S, můžete dostat právě zde tady u nás zařazený v sekci sedací soupravy! Nyní si můžete pořídit nové produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Designový výrobek Polohovací pohovka OSLO 3S, od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě zde za výprodejovou cenu! Akční ceny od 15 694 Kč.