Motorový polohovací lamelový rošt Portoflex

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací.... více informací »
Motorový polohovací lamelový rošt Portoflex
21 801 Kč
Do obchodu
Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací....

Motorový polohovací lamelový rošt české výroby. Tento typ roštu se hodí pro všechny typy pěnových a latexových matrací. Nezávislé polohování hlavy a nohou zajistí dva motory roštu. Tyto motory jsou umístěny přímo na bočnici roštu, díky tomu lze částečně využít úložný prostor pod lůžkem. K úložnému prostoru je přístup od nohou a hlavy. Pouzdra jsou uložena nad bočnicí roštu, tím je zaručena jeho vyšší nosnost a lepší odolnost (např.: při prudkém dosednutí na lůžko nedojde k poškození roštu). Rošt je opatřen středovým popruhem, který zlepšuje jeho stabilitu a nosnost. Díky madlu umístěnému na roštu se zamezuje pohybu matrace. To znamená, že i při nastavení roštu do maximální polohy matrace zůstane na stejném místě. Pokud není motor v činnosti, tak se automaticky odpojí od elektrického proudu. Polohování roštu se ovládá pomocí dálkového ovládání, které lze umístit na bočnici postele. Pro Vaše větší pohodlí lze doobjednat bezdrátové dálkové ovládání (viz varianty produktu). Díky posuvným objímkám lze nastavit tuhost pod bedry ve střední části lůžka přesně podle Vašich požadavků. Vrtáním v ramenní oblasti dochází ke změkčení lamel, které zajistí správnou oporu páteře i při spánku na boku. Pro bezchybné užívání motorového polohování roštu se doporučuje dodržet maximální šířku střední opěrné konstrukce postele 70 mm. Maximální doporučené zatížení roštu je 130 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Cena je uvedena za variantu bez dálkového bezdrátového ovládání. Vlastnosti: – rozměr: 90×200 cm – záruka: 5 let – počet lamel: 28 kusů – výška roštu: 10 cm – výška roštu s motorem: 10 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – příplatek 15% – 220 cm – příplatek 30% V případě atypického rozměru délky i šířky současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm Tento žádaný produkt Motorový polohovací lamelový rošt Portoflex získáte přímo tady u nás umístěný v rubrice rošty k matracím. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. To ovšem není vše, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Motorový polohovací lamelový rošt Portoflex od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde skutečně výhodně. Cena od 21 801 Kč.