Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem butterfly

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou se vzorem butterfly 1 z... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
8 590 Kč
Do obchodu
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou se vzorem butterfly 1 z...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou se vzorem butterfly 1 z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky ze dřeva v bílé barvě, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka se vzorem butterfly 1 nožky dřevo bílá Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Unikátní produkt Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem butterfly lze zakoupit rovněž tady na webu ve známé rubrice křesla. Mrkněte na akční produkty z této oblíbené kategorie snadno online. Známá značka FORLIVING s.r.o. představuje velmi kvalitní výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem butterfly pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit u nás skutečně výhodně! Nabídky od 8 590 Kč.