Křeslo s taburetem Porterie, látka patchwork M1

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou patchwork M1 z kolekce Porterie by... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
8 590 Kč
Do obchodu
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou patchwork M1 z kolekce Porterie by...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou patchwork M1 z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky z bukového dřeva, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka patchwork M1 nožky dřevo buk Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor buk Tento kvalitní a levný produkt Křeslo s taburetem Porterie, jde nakoupit aktuálně tady a teď na našem webu umístěný v sekci křesla. Máme pro vás parádní produkty z této známé sekce za super peníze! Přední značka FORLIVING s.r.o. vám představuje kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě. Máme toho více, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento zlevněný produkt Křeslo s taburetem Porterie, látka patchwork M1 od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě zde téměř zdarma. Teď v akci 8 590 Kč.