Postel FLORO 2, ,

Dětská postel FLORO 2 je vyrobena z masivního dřeva a lakované MDF desky. Nabízí velké množství úložného prostoru (dva... více informací »
Postel FLORO 2
8 752 Kč
Do obchodu
Dětská postel FLORO 2 je vyrobena z masivního dřeva a lakované MDF desky. Nabízí velké množství úložného prostoru (dva...

Dětská postel FLORO 2 je vyrobena z masivního dřeva a lakované MDF desky. Nabízí velké množství úložného prostoru (dva výsuvné šuplíky na kolečkách a čtyři zásuvkové boxy) pro dekorace, lůžkoviny, nebo hračky. Bílá barva postele doplní nejlépe barevný interiér. Postel můžete využít v dětském a studentském pokoji. Rozměr matrace 90×200 cm. Dodáváme v demontu, s roštem v ceně, bez matrace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Velmi žádaný produkt Postel FLORO 2, , můžete dostat bezprostředně tady u nás v populární kategorii postele. Získejte parádní kousky z této oblíbené rubriky za příznivou cenu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává vynikající produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní a levný kus Postel FLORO 2, , od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás teď levně! Nabídka již od 8 752 Kč.