aná postel SIRACUSA 0447

Originální kovaná postel SIRACUSA s elegantními dekorativními prvky. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové... více informací »
aná postel SIRACUSA 0447
25 291 Kč
Do obchodu
Originální kovaná postel SIRACUSA s elegantními dekorativními prvky. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové...

Originální kovaná postel SIRACUSA s elegantními dekorativními prvky. Postel nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Líbí se vám tato postel, ale hledáte postel bez nožního čela? V naší nabídce rozhodně nepřehlédněte kanape z této kolekce. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s netradičním nočním stolkem. Pokoj můžete dále doladit praktickou komodou nebo zrcadlem. Klasická „železná“ a přitom jednoduchá postel evokuje zlatá léta kovaných postelí a ve spojení s polonebesy z ní vyzařuje opravdový genius loci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov
Diskontní výrobek aná postel SIRACUSA 0447 máte možnost pořídit rovněž na našem webu v populární rubrice postele. Podívejte se na vyjímečné zboží ve zmíněné kategorii za výborné peníze! Máme toho více, u nás totiž najdete další produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek aná postel SIRACUSA 0447 od top značky FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách skutečně levně. Akční cena již od 25 291 Kč.