Bílá postel Sedere

Bílá postel z kolekce nábytku Sedere. Lůžko se spací plochou 160 x 200 cm můžete zakoupit také v rámci ložnicové sestavy... více informací »
Bílá postel Sedere
11 090 Kč
Do obchodu
Bílá postel z kolekce nábytku Sedere. Lůžko se spací plochou 160 x 200 cm můžete zakoupit také v rámci ložnicové sestavy...

Bílá postel z kolekce nábytku Sedere. Lůžko se spací plochou 160 x 200 cm můžete zakoupit také v rámci ložnicové sestavy Sedere. Postel je vybavená úložným prostorem v podobě dvou zásuvek pod lůžkem. Čelo postele je včetně postranních polic a vrchních úložných prostorů. Dodáváme v demontu bez roštu i matrace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Hodně prodávaný produkt Bílá postel Sedere můžete dostat v pohodě tu na stránkách v rubrice postele. Nyní pořídíte ještě podobné kousky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Bílá postel Sedere originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady a teď za výhodnou cenu! Právě teď jen za 11 090 Kč.