Dětská postel Happy Fairy

Dětská postýlka vyrobená z lamina v bílé barvě skvěle zapadne do pokojíčku vašich ratolestí! Zaoblené hrany jsou opatřené měkčeným PVC a tím... více informací »
Dětská postel Happy Fairy
3 461 Kč
Do obchodu
Dětská postýlka vyrobená z lamina v bílé barvě skvěle zapadne do pokojíčku vašich ratolestí! Zaoblené hrany jsou opatřené měkčeným PVC a tím...

Dětská postýlka vyrobená z lamina v bílé barvě skvěle zapadne do pokojíčku vašich ratolestí! Zaoblené hrany jsou opatřené měkčeným PVC a tím se tak minimalizuje riziko zranění. Mají růžovou barvu a tak navodí v pokojíku tu správnou princeznovskou náladu. Čílka jsou navíc ozdobená obrázkem růžové víly, která bude hlídat klidný spánek vaší princezny. Postel dodáváme v demontu včetně roštu a matrace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-růžová
Vysoce kvalitní produkt Dětská postel Happy Fairy můžete sehnat aktuálně na našem webu v sekci dětské postýlky! Připravili jsme ještě jiné kousky ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí velmi kvalitní zboží

Akční a ve slevě produkt Dětská postel Happy Fairy od populární značky FORLIVING s.r.o. pořídíte právě zde opravdu levně. Právě lze objednat jen za 3 461 Kč.