Postel do s panely Diva 180×200 cm

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel do ložnice se dvěma panely, které poslouží také jako opěrky při sezení. Upevníte je pomocí... více informací »
Postel do  s panely Diva 180x200 cm
Značka: Donna Shop
8 119 Kč
Do obchodu
Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel do ložnice se dvěma panely, které poslouží také jako opěrky při sezení. Upevníte je pomocí...

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel do ložnice se dvěma panely, které poslouží také jako opěrky při sezení. Upevníte je pomocí lepidla nebo suchých zipů, které taktéž pořídíte na našem e-shopu. Postel je dodávaná s roštem bez matrace a je koncipovaná bez úložného prostoru. Vybrat si můžete z mnoha barev čalounění.

Rozkládání bez rozkládání
Typ klasické;manželské
Materiál čalounění
Barva béžová;bílá;hnědá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená;žlutá
Materiál čalounění látka
Úložný prostor bez úložného prostoru
Délka 210 cm
Výška 32 cm Vysoce kvalitní produkt Postel do s panely Diva můžete sehnat teď tady u nás v sekci postele. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu! Výrobce Donna Shop vás a vaše blízké obohatí o top zboží Však to vidíte sami! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele Donna Shop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený kousek Postel do s panely Diva 180x200 cm od našeho výrobce Donna Shop snadno získáte právě teď za báječnou cenu. Stojí teď u nás 8 119 Kč.