AKCE Dvoulůžková masivní postel Velia

Akční cenová nabídka pro postel Velia s ložnou plochou 160x200 cm a 180x200 cm. Dřevěná postel Velia slovenské výroby z... více informací »
AKCE Dvoulůžková masivní postel Velia
11 351 Kč
Do obchodu
Akční cenová nabídka pro postel Velia s ložnou plochou 160x200 cm a 180x200 cm. Dřevěná postel Velia slovenské výroby z...

Akční cenová nabídka pro postel Velia s ložnou plochou 160×200 cm a 180×200 cm. Dřevěná postel Velia slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje excentrické kování. Každou postel dodáváme s 5-bodovým kováním, upevněném na bočnici postele, pro nastavení různé výšky roštu a matrace. Na korpus postele Velia poskytujeme záruku 7 let. Uvedená cena odpovídá základnímu provedení v přírodním buku s rozměrem 160×200 cm. Vybírat můžete z rozsáhlé řady moření (viz varianty produktu). Postel dodáváme se středovou lištou pro vložení 2 roštů, v demontu bez roštu, matrace a nočních stolků. Dále vám doporučujeme zakoupení povlečení či polštáře a přikrývky. Rozměry: – vnitřní šířka 160 a 180 cm – vnější šířka + 7 cm – vnitřní délka 200 cm – vnější délka + 6 cm – výška předního čela 41 cm – výška zadního čela 95 cm – výška bočnice od podlahy 41 cm Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo Tento skvělý kus lze pořídit bez problémů tu na stránkách v populární rubrice postele! Vyberte si akční produkty z naší sekce snadno online! Tato značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní zboží . Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Designový produkt AKCE Dvoulůžková masivní postel Velia od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zde nyní za skvělou cenu. Výhodně za 11 351 Kč.