Čalouněná postel Evora

Čalouněné lůžko Evora vás zaujme svým designem. Čisté linie vkusně doplňují dřevěné nožky v moření ořech a úložné prostory ve formě... více informací »
Čalouněná postel Evora
14 219 Kč
Do obchodu
Čalouněné lůžko Evora vás zaujme svým designem. Čisté linie vkusně doplňují dřevěné nožky v moření ořech a úložné prostory ve formě...

Čalouněné lůžko Evora vás zaujme svým designem. Čisté linie vkusně doplňují dřevěné nožky v moření ořech a úložné prostory ve formě šuplíků po stranách a pod nožním čelem. Vyšší čalouněné čelo je zdobené prošitím a knoflíky a jistě jej oceníte např. při čtení před spaním. Kostra postele je potažená látkou v béžové barvě, která letos vládne modním trendům. Postel je vybavená laťovým roštem, 4 úložnými prostory (zásuvkami) a dodáváme ji bez matrace. Matraci si můžete vybrat z naší bohaté nabídky podle svých představ. Lůžko vám dodáme v demontu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení čipolštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LátkaNejprodávanější výrobek Čalouněná postel Evora můžete získat právě teď tu na stránkách v rubrice postele! Připravili jsme podobné produkty z naší rubriky za výprodejovou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Oblíbený a kvalitní výrobek Čalouněná postel Evora od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě teď opravdu levně. Nabídka již od 14 219 Kč.