Postel KLS2

Stylová postel z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu v dekoru samoa king nebo borovice andersen. Postel nabízíme z lamina o síle 15 mm a... více informací »
Postel  KLS2
7 928 Kč
Do obchodu
Stylová postel z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu v dekoru samoa king nebo borovice andersen. Postel nabízíme z lamina o síle 15 mm a...

Stylová postel z kolekce Kora v klasickém rustikálním stylu v dekoru samoa king nebo borovice andersen. Postel nabízíme z lamina o síle 15 mm a dodáváme ji s laťovým roštem, ale bez matrace. Matraci si můžete doobjednat viz související zboží. Rozměry: – šířka 191 cm – délka 212 cm – výška 68 cm – ložná plocha 180×200 cm Další prvky systému Kora naleznete ZDE. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně povedený kus dostanete rovněž na našich stránkách zařazený v sekci postele. Připravili jsme pro vás další výrobky z této populární sekce za extra cenu.

Velmi oblíbený produkt Postel KLS2 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete zde teď právě v akci! Teď za akční cenu 7 928 Kč.