Boxspring postel Venering x200, krémová

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring.... více informací »
Boxspring postel Venering x200
25 890 Kč
Do obchodu
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring....

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Krásné lůžko Venering je vyhotoveno v látce krémové barvy a doplněno o dekorativně prošívané vysoké čelo, které tak celé posteli dodává na eleganci. Všechny potřebné věci a lůžkoviny snadno a lehce uschováte v úložném prostoru, který je přístupný ze stran postele. Postel dodáváme včetně matrací i Topperu 5cm v demontu. Postel Venering nabízíme také v rozměru 160 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Mono – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva krémová-BéžováAkční kus lze sehnat teď tu na webu v populární kategorii postele! Vyhledejte si parádní produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento skvělý kus Boxspring postel Venering x200, krémová od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat právě zde opravdu výhodně! Ceny od 25 890 Kč.