Postel Rea Larisa

Design postele Larisa 160 disponuje úložným prostorem, který je vyřešený šikovnými zásuvkami. U postele jsou celkem 3 zásuvky na kolečkách a díky... více informací »
Postel Rea Larisa
9 880 Kč
Do obchodu
Design postele Larisa 160 disponuje úložným prostorem, který je vyřešený šikovnými zásuvkami. U postele jsou celkem 3 zásuvky na kolečkách a díky...

Design postele Larisa 160 disponuje úložným prostorem, který je vyřešený šikovnými zásuvkami. U postele jsou celkem 3 zásuvky na kolečkách a díky nim výrazně ušetříte místo v ložnici. Pokud kladete důraz na design a sladěnost interiéru, můžete si vybrat z několika barevných provedení čel zásuvek a dodat tak posteli ten správný look. Objednejte si námi doporučený laťkový rošt, a nebo si vyberte z naší široké nabídky roštů. Postel dodáváme bez matrace a v demontu. Určitě oceníte další skvělou součást postele Larisa, kterou jsou výsuvné noční stolky. Stolky mají také kolečka a tak je hravě můžete zasunout po každé, když je nebudete potřebovat. Postel Larisa navíc disponuje ještě 2 odkládacími poličkami, pro které jistě najdete praktické využití. Nosná část postele je z velmi kvalitní dřevotřísky o síle 25 mm a 2 mm ABS hranami a je k dodání v několika dezénech. Ostatní části postele jsou z 16 mm lamina a mají 0,5 mm ABS hrany, které dostatečně ochrání postel proti mechanickému poškození. Rozměry: – šířka 165 cm – délka 205 cm (s čelem) – výška po horní hranu čela 89 cm – ložná plocha 160×200 cm – výška po horní hranu roštu 45 cm – zapuštění roštu od horní hrany bočnice 5 cm K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 160×200 cm
Zlevněný výrobek je k dispozici zrovna tu v oblíbené sekci postele! Pořiďte si jiné produkty z této oblíbené kategorie v akci. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Postel Rea Larisa s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde teď právě téměř zdarma! Cena již od 9 880 Kč.