Postel Rea Misty

Postel Misty s úložným prostorem ve formě 2 zásuvek nabízíme s volitelnou ložnou plochou. Nosné části postele jsou vyrobené z... více informací »
Postel Rea Misty
5 542 Kč
Do obchodu
Postel Misty s úložným prostorem ve formě 2 zásuvek nabízíme s volitelnou ložnou plochou. Nosné části postele jsou vyrobené z...

Postel Misty s úložným prostorem ve formě 2 zásuvek nabízíme s volitelnou ložnou plochou. Nosné části postele jsou vyrobené z kvalitního lamina o síle 25 mm, hrany jsou opatřeny 0,5 mm ABS. Ostatní části jsou z 16 mm silného lamina. Ve variantách produktu si zvolte dezén ze široké škály a objednejte si námi doporučený laťkový rošt, a nebo si vyberte z naší široké nabídky roštů. Postel dodáváme bez matrace a v demontu. Rozměry: – šířka 95 cm nebo 125 cm – délka 205 cm – výška 43,5 cm – výška po horní hranu bočnice 38,5 cm – zapuštění matrace od horní hrany korpusu je 5 cm – ložná plocha 90×200 cm nebo 120×200 cm K posteli Rea Misty doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky. Postel nabízíme bez matrace, v naší bohaté nabídce matrací si však jistě vyberete tu správnou, která bude splňovat všechny vaše požadavky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm-120×200 cm Tento velmi oblíbený kus Postel Rea Misty lze získat zrovna tu v populární rubrice postele! Nyní můžete koupit zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu! Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje kvalitní sortiment. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt Postel Rea Misty originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte zde teď právě ve slevě. Nyní za akční cenu 5 542 Kč.