Kovová postel ALTEA 0473 s masivními prvky

Romantická kovová postel ALTEA s ručně kovanými prvky z masivního čtyřhranného kovu v kombinaci s robustními dubovými dřevěnými nohami. To celé... více informací »
Kovová postel ALTEA 0473 s masivními prvky
20 447 Kč
Do obchodu
Romantická kovová postel ALTEA s ručně kovanými prvky z masivního čtyřhranného kovu v kombinaci s robustními dubovými dřevěnými nohami. To celé...

Romantická kovová postel ALTEA s ručně kovanými prvky z masivního čtyřhranného kovu v kombinaci s robustními dubovými dřevěnými nohami. To celé v dokonalé harmonii. Postel nabízíme ve více rozměrech, v mnoha provedeních moření dřeva a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem se zásuvkou nebo bez zásuvky. Pokoj můžete dále doladit polonebesy či praktickou šatní skříní se zásuvkami nebo bez zásuvek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 90×200 cm-140×200 cm-160×200 cm-180×200 cmKvalitní a velmi žádaný produkt lze získat přímo tu na našich stránkách ve známé rubrice postele. Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této známé rubriky za rozumné peníze! Populární značka FORLIVING s.r.o. nabízí vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami!

Unikátní a oblíbený produkt Kovová postel ALTEA 0473 s masivními prvky od top výrobce FORLIVING s.r.o. najdete u nás nyní se slevou! Akční cena od 20 447 Kč.