ní postel VEROLI

Luxusní postel Veroli nabízíme z bukového masivu v provedení cink (parketový vzor masivu). Masivní postel s vodorovnými průřezy... více informací »
ní postel VEROLI
19 900 Kč
Do obchodu
Luxusní postel Veroli nabízíme z bukového masivu v provedení cink (parketový vzor masivu). Masivní postel s vodorovnými průřezy...

Luxusní postel Veroli nabízíme z bukového masivu v provedení cink (parketový vzor masivu). Masivní postel s vodorovnými průřezy čela působí vzdušným dojmem. Bočnice mají tloušťku 2,5 cm. Čelo u hlavy má sílu 4 a 2 cm. Čelo u nohou je vyrobeno z materiálu o síle 2, 3 a 4 cm. Postel dodáváme se střednicí a středovou nohou, v demontu, bez roštu a matrace. Praktičnost celé postele můžete zvýšit přikoupením úložného prostoru, který zafixujete ke konstrukci postele, a tím si zajistíte větrání uložených lůžkovin. Z postele s výškou boku 45,5 cm se vám bude pohodlně uléhat i vstávat. Výšku lehací plochy si můžete upravit díky nastavitelnému kování (4 polohy) s povrchovou úpravou proti korozi. Nejnižší pozice uložení roštu je 27,5 cm od země, nejvyšší 35 cm od země. Dvoulůžková postel v povrchové úpravě transparentní lak je českým výrobkem firmy Ahorn.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 180×200 cm

Vynikající produkt ní postel VEROLI od výrobce s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. je k dostání zrovna dnes za extra cenu. Právě lze objednat jen za 19 900 Kč.