Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 80x200 cm s pravým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým... více informací »
Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý
9 702 Kč
Do obchodu
Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 80x200 cm s pravým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým...

Výklopný rošt Trioflex Kombi P nabízíme v rozměru 80×200 cm s pravým otevíráním. Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým provedením i ty nejnáročnější spáče. Postelový rošt s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci. Nosnost 130 kg. Dokonale přizpůsobivý rošt s vysokým počtem úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Rošt disponuje celkem 42 lamelami, dokáže tak velmi dobře spolupracovat s matrací a rovnoměrně roznášet váhu těla. Čím více lamel rošt má, tím je lůžko pružnější a vlastnosti matrace lépe vyniknou. Trio kapsy dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7 anatomických zón – každá část těla je tak individuálně podpořena. Posuvné objímky jsou rozloženy na větší ploše roštu, tím lépe vyhovují individuálním nárokům na zpevnění v bederní oblasti. Ramenní kolébka pomáhá zmírnit otlačení a bolesti ramen při spánku na boku. Celý povrch roštu je opatřen fólií, která zajišťuje snadnou údržbu, snižuje riziko vzniku bakterií a plísní a chrání matraci před zatrháváním potahu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm Tento vynikající produkt Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý lze zakoupit právě zde tu v oblíbené kategorii rošty k matracím. Nyní najdete kvalitní kusy ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! Významný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Výklopný rošt Trioflex Kombi P pravý originál od výrobce FORLIVING s.r.o. najdete u nás právě skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 9 702 Kč.