Regál 1D pravý

Regál s ABS hranamiz kolekce Candy. Policový regál s plnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska, dveře) v dezénu dub... více informací »
Regál  1D pravý
5 739 Kč
Do obchodu
Regál s ABS hranamiz kolekce Candy. Policový regál s plnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska, dveře) v dezénu dub...

Regál s ABS hranamiz kolekce Candy. Policový regál s plnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska, dveře) v dezénu dub craft tmavý / bílá. Kompozice nábytku s kovovými úchytkami a plastovými nožkami vám zajistí vytvoření útulného a současně elegantního pokoje. S jednotlivými prvky z kolekce Candy si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání v obývacím pokoji (viz související produkty). Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 38 cm – výška 205 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF Tento velmi oblíbený kus Regál 1D pravý lze sehnat právě nyní na stránkách umístěný v rubrice knihovny! Získejte další zboží z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Regál 1D pravý od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit u nás nyní levně. Nabídka od 5 739 Kč.