Předsíňová sestava INTER1 /

Velmi praktická předsíňová stěna potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou... více informací »
Předsíňová sestava INTER1 /
4 949 Kč
Do obchodu
Velmi praktická předsíňová stěna potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou...

Velmi praktická předsíňová stěna potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou malou místností, přestože je velmi důležitá. Je považována za vstupní bránu do našeho obydlí. Nejen pro nás, ale i pro návštěvu je tím prvním, co vidíme při vstupu. Pořízením předsíňové sestavy INTER1 zařídíte předsíň nanejvýš funkčně, a navíc se stane stylovým prvkem. Sestava vyniká moderním designem, a především prakticky řešeným úložným a odkládacím prostorem. Za výklopnými dveřmi, se nachází malý botník s přihrádkami až pro cca 8 párů bot, dále je zde 1 otevřená přihrádka, 1 zásuvka. Včetně zrcadla. Vhodná také do menších předsíní. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška (cm) 192 cm
Zlevněný produkt Předsíňová sestava INTER1 / pořídíte pohodlně tady na našem webu zařazený v sekci předsíňové stěny! Nyní koupíte ještě další produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje špičkové produkty. Udělejte si radost!

Zajímavý produkt Předsíňová sestava INTER1 / s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. lze pořídit aktuálně na webu za akční cenu! Právě nyní za 4 949 Kč.