Předsíňová stěna Luna /černý pololesk

Moderní předsíňová stěna, praktická díky svým kompaktním rozměrům, splňuje i vysoké nároky na funkčnost. Stěna obsahuje... více informací »
Předsíňová stěna Luna /černý pololesk
4 683 Kč
Do obchodu
Moderní předsíňová stěna, praktická díky svým kompaktním rozměrům, splňuje i vysoké nároky na funkčnost. Stěna obsahuje...

Moderní předsíňová stěna, praktická díky svým kompaktním rozměrům, splňuje i vysoké nároky na funkčnost. Stěna obsahuje věšák, zrcadlo i botník s výklopnými dvířky a je vyrobena z kvalitního 16 mm LTD. Dodáváno v demontu. Vyobrazené provedení švestka/ černý pololesk. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 26 cm – výška 190 cm Stěnu lze zakoupit pouze jako celek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá
Výjimečný kus dostanete nyní tady u nás v oblíbené rubrice předsíňové stěny! Získejte ještě další výrobky z této sekce za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce velmi kvalitní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Unikátní a oblíbený kousek Předsíňová stěna Luna /černý pololesk od značky s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete u nás v bezva akci. Levně za 4 683 Kč.