Matrace SWISS prestige

Matraci SWISS prestige nabízíme v rozměru 120x200 cm. Pokud hledáte královnu všech matrací a chcete spát jako na zámku, jste tu správně! Luxusní... více informací »
Matrace SWISS prestige
37 740 Kč
Do obchodu
Matraci SWISS prestige nabízíme v rozměru 120x200 cm. Pokud hledáte královnu všech matrací a chcete spát jako na zámku, jste tu správně! Luxusní...

Matraci SWISS prestige nabízíme v rozměru 120×200 cm. Pokud hledáte královnu všech matrací a chcete spát jako na zámku, jste tu správně! Luxusní taštičková 7 zónová matrace se systémem 1000 mikropružinek poskytuje maximální kopírování těla, optimální oporu páteře a výbornou vzdušnost. Spojení exkluzivních materiálů vám dá pocit dokonalosti. Kombinace švýcarských pěn EVOPOREHRC a AVENT O2 a viscoelastické pěny MINDFOAM o vysoké hustotě, předurčuje tuto matraci k odpočinku, o kterém sníte. Exkluzivitu završuje nový potah SILKTOUCH, na jedné straně prošitý s viscoelastickou pěnou, na druhé PES vláknem. V boku snímatelného, pratelného potahu je všita látka GOLDTOUCH, která je opatřena 2 funkčními zipy. Tuto zlatou textilii nelze prát. Matraci můžete uložit na pevnou desku nebo na laťový rošt. Vlastnosti matrace: – rozměry 120×200 cm – výška 25 cm – ortopedická zátěž do 140 kg – potah SILKTOUCH prošitý s viscoelastickou – línou pěnou a PES vláknem (v boku všitá 3D textílie) – měkčí strana T2 – tvrdší strana T3 – FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti – záruka 8 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso Tento skvělý produkt najdete v pohodě tady a teď na našem webu v sekci matrace! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z naší sekce za nejlepší ceny. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Levný produkt Matrace SWISS prestige od populární značky FORLIVING s.r.o. pořídíte tady a teď za akční cenu! Ceny již od 37 740 Kč.