Regál REG10, přírodní

Regál REG-10 z přírodního masivního dřeva nabízí 4 úložné prostory a odkládací desku na vrcholu. Regál má mnoho využití. Může se nacházet... více informací »
Regál REG10
838 Kč
Do obchodu
Regál REG-10 z přírodního masivního dřeva nabízí 4 úložné prostory a odkládací desku na vrcholu. Regál má mnoho využití. Může se nacházet...

Regál REG-10 z přírodního masivního dřeva nabízí 4 úložné prostory a odkládací desku na vrcholu. Regál má mnoho využití. Může se nacházet například v předsíni jako úložný prostor, v pracovně pro kancelářské potřeby, nebo v obývacím pokoji jako komoda. Neurazí ani volně stojící v prostoru. Dodáváme v demontu, šedé boxy jsou součástí regálu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Tento kvalitní a žádaný výrobek máte možnost dostat snadno tu umístěný v rubrice knihovny. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! To není vše, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě výrobek Regál REG10, přírodní s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách opravdu výhodně. Nabídka od 838 Kč.