Policová skříň Provence S1D,

Policová skříň z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie.... více informací »
Policová skříň Provence S1D
4 558 Kč
Do obchodu
Policová skříň z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie....

Policová skříň z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Designéři vsadili na kombinaci klasického stylu s velice moderním šedým provedením. Šedá kolekce Provence je horkou trendy záležitostí! Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Skříň disponuje 1 dveřmi, uvnitř je vybavená policemi a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm a dveře z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Skříň S1D je jedním z prvků kolekce Provence v šedé barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoNový produkt Policová skříň Provence S1D, jde nakoupit bezprostředně u nás v oblíbené kategorii šatní skříně. Najděte si nové produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje vynikající zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento výjimečný kus Policová skříň Provence S1D, od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít zrovna za výhodnou cenu! Ceny od 4 558 Kč.