Vitrína Provence W1S,

Vitrína Provence W1S v šedém dezénu disponuje zásuvkou a prosklenými dveřmi, uvnitř s policemi a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm,... více informací »
Vitrína Provence W1S
4 977 Kč
Do obchodu
Vitrína Provence W1S v šedém dezénu disponuje zásuvkou a prosklenými dveřmi, uvnitř s policemi a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm,...

Vitrína Provence W1S v šedém dezénu disponuje zásuvkou a prosklenými dveřmi, uvnitř s policemi a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dveře a čelo zásuvky z MDF o síle 18 mm. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Dodáváme v demontu. Vysoká vitrína z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Vitrína W1S je jedním z prvků kolekce Provence v šedé barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Vnitřní vybavení Se zásuvkami-S policemi Diskontní výrobek Vitrína Provence W1S, je k dostání právě tady na webu v sekci vitríny. Nyní si můžete koupit unikátní produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční výrobek Vitrína Provence W1S, od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. seženete právě nyní ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 4 977 Kč.