Psací stůl B-43

Psací stůl B43 zaujme svou jednoduchostí a rovnýmy liniemi. Elegantní vzhled psacího stolu s deskou z dýhy v dekoru zlatého dubu doplněný o černou... více informací »
Psací stůl B-43
4 190 Kč
Do obchodu
Psací stůl B43 zaujme svou jednoduchostí a rovnýmy liniemi. Elegantní vzhled psacího stolu s deskou z dýhy v dekoru zlatého dubu doplněný o černou...

Psací stůl B43 zaujme svou jednoduchostí a rovnýmy liniemi. Elegantní vzhled psacího stolu s deskou z dýhy v dekoru zlatého dubu doplněný o černou kovovou konstrukci. Ta zajišťuje pevnost a potřebnou stabilitu psacího stolu. Pod deskou stolu jsou umístěny dvě přihrádky s posuvnými dvířky. Stůl je v industriálním stylu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ stolku Klasické Kvalitní a velmi žádaný produkt Psací stůl B-43 najdete pohodlně tu na stránkách ve známé kategorii psací stoly. Máme pro vás zlevněné produkty z této známé rubriky jednoduše online! Značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce vynikající produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Naše nabídka je široká, mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek Psací stůl B-43 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit v naší aktuální nabídce ve slevě! Nabídka již od 4 190 Kč.