Křeslo PURIO, světlešedá/šedá

Moderní křeslo PURIO se zaoblenými prvky dodá styl a eleganci vaší dománosti. Křeslo má kostru z masivního dřeva, které je... více informací »
Křeslo PURIO
5 431 Kč
Do obchodu
Moderní křeslo PURIO se zaoblenými prvky dodá styl a eleganci vaší dománosti. Křeslo má kostru z masivního dřeva, které je...

Moderní křeslo PURIO se zaoblenými prvky dodá styl a eleganci vaší dománosti. Křeslo má kostru z masivního dřeva, které je potaženo šedou a světlešedou látkou. Díky příjemnému čalounění si dopřejete pohodlí a odpočinek. Můžete ho umítit do moderního skandinávského interiéru s jemnými barvami. Své místo najde v knihovně, obývacím pokoji, nebo v komerčních prostorách. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá-světle šedá-Šedá
Tento zlevněný výrobek je k dispozici bezprostředně tu na našich stránkách ve známé kategorii křesla! Připravili jsme pro vás podobné produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. prodává vynikající sortiment. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Křeslo PURIO, světlešedá/šedá od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady teď ve slevě. Aktuálně v akci za 5 431 Kč.