Sedací pytel 179×140 perfekt fluo orange

Sedací vak Perfekt v odstínu fluo orange doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Vaky mají systém trojího zapínání,... více informací »
Sedací pytel 179x140 perfekt fluo orange
2 089 Kč
Do obchodu
Sedací vak Perfekt v odstínu fluo orange doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Vaky mají systém trojího zapínání,...

Sedací vak Perfekt v odstínu fluo orange doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před samovolným rozepnutím. Sedací pytel má kvalitní dvojité prošívání. Využít jej můžete také jako lůžko či relaxační polštář před TV. Sedací vak má voděodolný a omyvatelný povrch, a proto je vhodný i na zahradu, kde můžete relaxovat na sluníčku. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 179 x 140 cm Barva: fluo orange (zářivě oranžová) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Vzhled 6055Hodně prodávaný kousek Sedací pytel 179×140 perfekt získáte v pohodě na stránkách v populární sekci sedací vaky. Nyní získáte ostatní produkty z této známé rubriky za akční cenu. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Sedací pytel 179x140 perfekt fluo orange od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás za akční cenu. Akční cena od 2 089 Kč.