Sedací pytel Shaggy White

Do nového sedacího pytle Shaggy v bílé barvě, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Nápadité... více informací »
Sedací pytel Shaggy White
2 699 Kč
Do obchodu
Do nového sedacího pytle Shaggy v bílé barvě, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Nápadité...

Do nového sedacího pytle Shaggy v bílé barvě, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Nápadité třásně tady dosud nebyly! Sedací vak je díky nim příjemnější na omak než běžný sedací pytel s nylonovým povrchem. Náplň tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Sedací pytel o průměru 90 cm nabízímev několika barevných variantách. Parametry: – materiál 100% polyester – průměr 90 cm x výška 50 cm – barva bílá – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LátkaVelmi prodávaný kousek Sedací pytel Shaggy White je k dispozici nyní tu na stránkách v populární sekci sedací vaky. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z naší kategorie za akční cenu. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Sedací pytel Shaggy White od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte nyní za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 2 699 Kč.