Regál R1S

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle... více informací »
Regál  R1S
3 244 Kč
Do obchodu
Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle...

Dětský pokoj Mati nabízí vše, co je potřebné v dětském či studentském pokoji. Množství úložného prostoru je skvěle zkombinováno s čistým designem a neutrální kombinací světlého přírodního dekoru borovice andersen s šedým dezénem congo. Bezúchytkové provedení zásuvek dokresluje moderní vzhled. K vybavení regálu R1S patří 3 police a zásuvka. Nábytek se vyrábí z lamina a dodáváme vám jej v demontu. Rozměry: – šířka 49,5 cm – hloubka 44 cm – výška 197 cm Regál je součástí kolekce Mati, ze které si můžete objednat další prvky a sestavit si tak pokoj dle vašich představ a prostrových možností.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Designový výrobek Regál R1S můžete najít právě zde tu na našich stránkách umístěný v sekci knihovny. Pořiďte si další produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu!

Tento exkluzivní kus Regál R1S originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás opravdu výhodně. V akci od 3 244 Kč.