Nástavec na komodu R2D

Nástavec na komody z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie.... více informací »
Nástavec na komodu  R2D
2 875 Kč
Do obchodu
Nástavec na komody z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie....

Nástavec na komody z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Nástavec R2D disponuje 9 policovými prostory a vyrábíme ho z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm. Dodáváme v demontu. Nástavec R2D je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Hodně povedený kus Nástavec na komodu R2D můžete koupit snadno na našem webu ve známé rubrice komody. Vyhledejte si nové kusy ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. Známá značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Nástavec na komodu R2D od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách nyní v akci. Nyní lze objednat jen za 2 875 Kč.